Generator: MCXO; 12.8MHz; SMD; 3.3V; ±0.14ppm; -40÷85°C; 7x5x2.4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFMCXO063771BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFMCXO063771BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: MCXO; 12.8MHz; SMD; 3.3V; ±0.14ppm; -40÷85°C; 7x5x2.4mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 7x5x2.4mm |
| Frequency | 12.8MHz |
| Output signal | clipped sinewave |
| Frequency stability | ±0.14ppm |
| Generators features | microcomputer compensated |
| Type of generator | MCXO |