Generator: OCXO; 38.88MHz; SMD; 3.3V; -40÷85°C; 9.5x14.4x6.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFOCXO063804BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFOCXO063804BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: OCXO; 38.88MHz; SMD; 3.3V; -40÷85°C; 9.5x14.4x6.5mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 9.5x14.4x6.5mm |
| Frequency | 38.88MHz |
| Generators features | voltage-controlled |
| Type of generator | OCXO |
| Output load type | HCMOS |