Wiring duct; white; PVC; L: 20m; -5÷60°C; Dim: 15x15mm; IP40
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
LFR1501509010T2
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LFR1501509010T2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wiring duct; white; PVC; L: 20m; -5÷60°C; Dim: 15x15mm; IP40
| Operating temperature | -5...60°C |
| IP rating | IP40 |
| Kind of package | reel |
| Colour | white |
| Material | PVC |
| Length | 20m |
| Dimensions | 15x15mm |
| Mechanical impact resistance | IK07 |
| Type of cable accessories | wiring duct |