Generator: quartz; 32768Hz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFSPXO009686CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO009686CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 32768Hz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 2.6x2.1x0.95mm |
| Frequency | 32.768kHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, CMOS |
| Pulse symmetry | 40/60% |