Generator: quartz; 24MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; 0÷70°C; 7.2x5.2x1.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFSPXO018541BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO018541BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 24MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; 0÷70°C; 7.2x5.2x1.8mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Body dimensions | 7.2x5.2x1.8mm |
| Frequency | 24MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Generators features | fitted with disabling function (high impedance state) |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, HCMOS |
| Pulse symmetry | 45/55% |