Generator: quartz; 24MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFSPXO024986BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO024986BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 24MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 5.2x3.4x1.3mm |
| Frequency | 24MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Generators features | fitted with disabling function (high impedance state) |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, CMOS |
| Pulse symmetry | 40/60% |