Generator: quartz; 50MHz; SMD; 2.5V; ±50ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
LFSPXO025918REEL
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO025918REEL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 50MHz; SMD; 2.5V; ±50ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 2.5V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 7.2x5.2x1.4mm |
| Frequency | 50MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, CMOS |
| Pulse symmetry | 40/60% |