Generator: quartz; 19.2MHz; SMD; 1.8V; ±50ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFSPXO056188CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO056188CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 19.2MHz; SMD; 1.8V; ±50ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 1.8V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 2x1.6x0.7mm |
| Frequency | 19.2MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, CMOS |
| Pulse symmetry | 45/55% |