Generator: quartz; 16MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C; 2.5x2x1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFSPXO066657CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO066657CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 16MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C; 2.5x2x1mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 2.5x2x1mm |
| Frequency | 16MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, HCMOS |
| Pulse symmetry | 40/60% |