Generator: quartz; 10MHz; SMD; 3.3V; ±25ppm; -40÷125°C; 2x1.6x0.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFSPXO071190CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFSPXO071190CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 10MHz; SMD; 3.3V; ±25ppm; -40÷125°C; 2x1.6x0.8mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Body dimensions | 2x1.6x0.8mm |
| Frequency | 10MHz |
| Conform to the norm | AEC-Q200, TS16949 |
| Frequency stability | ±25ppm |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF, CMOS |
| Pulse symmetry | 40/60% |