Generator: TCXO; 19.2MHz; SMD; 3.3V; ±0.28ppm; -20÷70°C; 7x5x2.4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFTCXO063711BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFTCXO063711BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: TCXO; 19.2MHz; SMD; 3.3V; ±0.28ppm; -20÷70°C; 7x5x2.4mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Body dimensions | 7x5x2.4mm |
| Frequency | 19.2MHz |
| Frequency stability | ±0.28ppm |
| Generators features | temperature compensation |
| Type of generator | TCXO |
| Output load type | HCMOS |