Generator: TCVCXO; 10MHz; SMD; Uoper: 3.3V; ±0.5ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFTVXO009912BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFTVXO009912BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: TCVCXO; 10MHz; SMD; Uoper: 3.3V; ±0.5ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 7x5x2mm |
| Frequency | 10MHz |
| Frequency stability | ±0.5ppm |
| Generators features | high accuracy, TCVCXO, temperature compensation, voltage-controlled |
| Type of generator | TCVCXO |
| Output load type | 15pF, HCMOS |