Generator: TCVCXO; 12.8MHz; SMD; 3.3V; ±0.28ppm; -20÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFTVXO063706BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFTVXO063706BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: TCVCXO; 12.8MHz; SMD; 3.3V; ±0.28ppm; -20÷70°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Body dimensions | 7x5x2.4mm |
| Frequency | 12.8MHz |
| Output signal | clipped sinewave |
| Frequency stability | ±0.28ppm |
| Generators features | temperature compensation, voltage-controlled |
| Type of generator | TCVCXO |