Generator: VCXO; 40MHz; SMD; 3.3V; ±100ppm; 0÷70°C; 7x5x1.7mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFVCXO025892BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFVCXO025892BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: VCXO; 40MHz; SMD; 3.3V; ±100ppm; 0÷70°C; 7x5x1.7mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Body dimensions | 7x5x1.7mm |
| Frequency | 40MHz |
| Frequency stability | ±100ppm |
| Type of generator | VCXO |
| Output load type | 15pF, HCMOS |
| Pulse symmetry | 40/60% |