Resonator: watch; 32.768kHz; ±15ppm; 12.5pF; THT; TC38; Ø3.1x8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL002996BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL002996BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: watch; 32.768kHz; ±15ppm; 12.5pF; THT; TC38; Ø3.1x8mm
| Mounting | THT |
| Case | TC38 |
| Height | 8mm |
| Body dimensions | Ø3.1x8mm |
| Capacitance | 12.5pF |
| Frequency | 32.768kHz |
| Resonator tolerance | ±15ppm |
| Type of resonator | watch |