Resonator: quartz; 20MHz; ±50ppm; 16pF; SMD; 3.4x2.7x0.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL035265REEL
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL035265REEL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 20MHz; ±50ppm; 16pF; SMD; 3.4x2.7x0.8mm
| Mounting | SMD |
| Power | 100µW |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Body dimensions | 3.4x2.7x0.8mm |
| Capacitance | 16pF |
| Frequency | 20MHz |
| Resonator tolerance | ±50ppm |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of resonator | quartz |