Resonator: quartz; 24MHz; ±50ppm; 18pF; SMD; 2.6x2.1x0.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL053106BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL053106BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 24MHz; ±50ppm; 18pF; SMD; 2.6x2.1x0.6mm
| Mounting | SMD |
| Power | 100µW |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Body dimensions | 2.6x2.1x0.6mm |
| Capacitance | 18pF |
| Frequency | 24MHz |
| Resonator tolerance | ±50ppm |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of resonator | quartz |