Resonator: quartz; 19.2MHz; ±10ppm; 10pF; SMD; 3.4x2.7x0.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL058508CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL058508CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 19.2MHz; ±10ppm; 10pF; SMD; 3.4x2.7x0.8mm
| Mounting | SMD |
| Power | 100µW |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Body dimensions | 3.4x2.7x0.8mm |
| Capacitance | 10pF |
| Frequency | 19.2MHz |
| Resonator tolerance | ±10ppm |
| Frequency stability | ±10ppm |
| Type of resonator | quartz |