Resonator: quartz; 32MHz; ±20ppm; 18pF; SMD; 5x3.2x1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL059535BULK
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL059535BULK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 32MHz; ±20ppm; 18pF; SMD; 5x3.2x1mm
| Mounting | SMD |
| Power | 100µW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 5x3.2x1mm |
| Capacitance | 18pF |
| Frequency | 32MHz |
| Resonator tolerance | ±20ppm |
| Frequency stability | ±30ppm |
| Type of resonator | quartz |