Resonator: quartz; 30MHz; ±20ppm; 10pF; SMD; 2.5x2x0.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL069407CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL069407CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 30MHz; ±20ppm; 10pF; SMD; 2.5x2x0.6mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 2.5x2x0.6mm |
| Capacitance | 10pF |
| Frequency | 30MHz |
| Resonator tolerance | ±20ppm |
| Frequency stability | ±20ppm |
| Type of resonator | quartz |