Resonator: quartz; 30MHz; 8pF; SMD; 3.2x2.5x0.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFXTAL071794CUTT
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LFXTAL071794CUTT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 30MHz; 8pF; SMD; 3.2x2.5x0.8mm
| Mounting | SMD |
| Power | 50µW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 3.2x2.5x0.8mm |
| Capacitance | 8pF |
| Frequency | 30MHz |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of resonator | quartz |