Transistor: IGBT; 1.2kV; 25A; 100W; TO247
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LGEGW25N120S
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: LGEGW25N120S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 1.2kV; 25A; 100W; TO247
| Mounting | THT |
| Case | TO247 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 57ns |
| Power dissipation | 100W |
| Gate-emitter voltage | ±30V |
| Pulsed collector current | 80A |
| Collector current | 25A |
| Gate charge | 130nC |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |
| Turn-off time | 460ns |