Transistor: IGBT; 650V; 40A; 94W; TO247
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LGEGW40N65F1
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: LGEGW40N65F1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 40A; 94W; TO247
| Mounting | THT |
| Case | TO247 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 96ns |
| Power dissipation | 94W |
| Gate-emitter voltage | ±30V |
| Pulsed collector current | 120A |
| Collector current | 40A |
| Gate charge | 83nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |
| Turn-off time | 187ns |