Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 4700uF; 25VDC; Ø22x25mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LGU1E472MELZ
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: LGU1E472MELZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 4700uF; 25VDC; Ø22x25mm; ±20%
| Mounting | SNAP-IN |
| Operating voltage | 25V DC |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 25mm |
| Impedance | 250mΩ |
| Operating current | 1.61A |
| Body dimensions | Ø22x25mm |
| Diameter | 22mm |
| Capacitance | 4.7mF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 3000h |