Tootekood: LGU2A222MELB
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: LGU2A222MELB
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Impedance
  • Body dimensions
  • Leakage current
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 2200uF; 100VDC; Ø30x35mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Height 35mm
Impedance 200mΩ
Body dimensions Ø30x35mm
Leakage current 1.4mA
Diameter 30mm
Capacitance 2.2mF