Tootekood: LGU2C222MELC
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: LGU2C222MELC
  • Impedance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 2200uF; 160VDC; Ø35x45mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 160V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Height 45mm
Impedance 200mΩ
Operating current 3.5A
Body dimensions Ø35x45mm
Leakage current 1.77mA
Diameter 35mm
Capacitance 2.2mF