Tootekood: LGU2C471MELA
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: LGU2C471MELA
  • Impedance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 160VDC; Ø25x25mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 160V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Height 25mm
Impedance 250mΩ
Operating current 1.55A
Body dimensions Ø25x25mm
Leakage current 0.82mA
Diameter 25mm
Capacitance 470µF