MOSFET Relay, SPST-NO, SPST-NC, 150 mA, Gull Wing, 350 V, 25 ohm, 3.75 kV
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
LH1502BACTR
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: LH1502BACTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele MOSFET Relay, SPST-NO, SPST-NC, 150 mA, Gull Wing, 350 V, 25 ohm, 3.75 kV
| Mounting | SMT |
| Case | SMD8 |
| Max. operating current | 150mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| On-state resistance | 20Ω |
| Insulation voltage | 3.75kV |
| Switched voltage | ≤ 350V |
| Contacts configuration | SPST-NO + SPST-NC |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |
| Control current max. | 50mA |