MOSFET Relay, 200 V, 200 mA, 15 ohm, SPST-NO
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
LH1522AAC
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: LH1522AAC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele MOSFET Relay, 200 V, 200 mA, 15 ohm, SPST-NO
| Mounting | SMT |
| Case | SMD8 |
| Max. operating current | 140mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| On-state resistance | 12Ω |
| Insulation voltage | 5.3kV |
| Switched voltage | ≤ 200V |
| Contacts configuration | SPST-NO x2 |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |
| Control current max. | 50mA |