Counter: electronical; LCD,with a backlit; working time
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LH2H-F-HMK-DL-B
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: LH2H-F-HMK-DL-B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Counter: electronical; LCD,with a backlit; working time
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP66 (from the front) |
| Mounting hole diameter | 45x22.2mm |
| Body dimensions | 24x48x59.4mm |
| Kind of display used | LCD |
| Kind of input 1 | voltage |
| Electrical connection | screw terminals |
| Counting range | 0...999h59min59s/0...9999h59,9min |
| Resetting method | electrical, locking possibility, manual |
| Type of counted signal | working time |
| Type of counter | electronical |
| Display height 1 | 8.7mm |