Tape: insulation; W: 19mm; L: 25m; D: 0.18mm; black; rubber; max.105°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LI1925
Tootja: HPX
Tootja tootekood: LI1925
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: insulation; W: 19mm; L: 25m; D: 0.18mm; black; rubber; max.105°C
| Operating temperature | ≤ 105°C |
| Colour | black |
| Width | 19mm |
| Length | 25m |
| Thickness | 250µm |
| Tape application | bundling |
| Tape material | polyethylene terephthalate |
| Kind of adhesive | rubber |