Module: GSM; Down: 7.2Mbps; Up: 5.76Mbps; 3.75G; LISA-U2; SMD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LISA-U201-03S
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: GSM; Down: 7.2Mbps; Up: 5.76Mbps; 3.75G; LISA-U2; SMD
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.3...4.4V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | DDC, GPIO, I2C, SPI, UART, USB |
| Series | LISA-U2 |
| Dimensions | 33.2x22.4x2.6mm |
| Type of communications module | GSM |
| Standard | 3.75G |
| Transmission | EDGE, GPRS, HSPA+ |
| Downlink transfer rate | 7.2Mbps |
| Uplink ransfer rate | 5.76Mbps |