Bridge rectifier: single-phase
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LK25XB60-7000
Tootja: SHINDENGEN
Tootja tootekood: LK25XB60-7000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bridge rectifier: single-phase
| Kind of package | bulk |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | flat pins |
| Max. off-state voltage | 600V |
| Max. forward impulse current | 550A |
| Load current | 25A |
| Version | flat |
| Max. forward voltage | 950mV |