Fixing clamp; ØBundle : 5mm; W: 16mm; steel; Cover material: EPDM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LKD10516 -AS
Tootja: MPC INDUSTRIES
Tootja tootekood: LKD10516 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fixing clamp; ØBundle : 5mm; W: 16mm; steel; Cover material: EPDM
| Width | 16mm |
| Panel cutout diameter | 4.2mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 5mm |
| Holder material | steel |