Fixing clamp; ØBundle : 9mm; W: 9mm; steel; Cover material: EPDM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LKD10909
Tootja: MPC INDUSTRIES
Tootja tootekood: LKD10909
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fixing clamp; ØBundle : 9mm; W: 9mm; steel; Cover material: EPDM
| Width | 9mm |
| Panel cutout diameter | 4.3mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 9mm |
| Holder material | steel |