Indicator: LED; prominent; 230VAC; Cutout: Ø10mm; IP20; 600mm leads
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LKM220-R 600MM CABLE
Tootja: ELPROD
Tootja tootekood: LKM220-R 600MM CABLE
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; prominent; 230VAC; Cutout: Ø10mm; IP20; 600mm leads
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP20 |
| Leads | cables |
| Body material | plastic |
| Mounting hole diameter | Ø10mm |
| Body colour | black |
| LED diameter | 5mm |
| Kind of indicator | prominent |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | red |