LED; 2mm; green; 460÷780mcd; 130°; 2.6÷3.6V; Front: flat
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-204PGD1F-G5-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-204PGD1F-G5-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 2mm; green; 460÷780mcd; 130°; 2.6÷3.6V; Front: flat
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 460...780mcd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 5...5nm |
| LED lens | diffused, green |
| Front | flat |
| LED diameter | 2mm |
| LED current | 20mA |