LED; rectangular; 3.2x2x4.15mm; blue; 460÷780mcd; 130°; Front: flat
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-234BC2Q-B4-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-234BC2Q-B4-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; rectangular; 3.2x2x4.15mm; blue; 460÷780mcd; 130°; Front: flat
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Dimensions | 3.2x2x4.15mm |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 460...780mcd |
| LED colour | blue |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| Front | flat |
| Shape | rectangular |
| LED current | 20mA |