LED; rectangular; 3.2x2x4.15mm; green; 1700÷2900mcd; 130°; 20mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-234PGC2Q-G5-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-234PGC2Q-G5-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; rectangular; 3.2x2x4.15mm; green; 1700÷2900mcd; 130°; 20mA
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Dimensions | 3.2x2x4.15mm |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 1700...2900mcd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 5...5nm |
| LED lens | transparent |
| Front | flat |
| Shape | rectangular |
| LED current | 20mA |