LED; rectangular; 5x2x7.15mm; green; 600÷1000mcd; 130°; Front: flat
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-254PGD1F-G5-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-254PGD1F-G5-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; rectangular; 5x2x7.15mm; green; 600÷1000mcd; 130°; Front: flat
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Dimensions | 5x2x7.15mm |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 600...1000mcd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 5...5nm |
| LED lens | diffused, green |
| Front | flat |
| Shape | rectangular |
| LED current | 20mA |