LED; 3mm; blue; 350÷600mcd; 100°; Front: flat
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-304BC1X-B4-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-304BC1X-B4-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 3mm; blue; 350÷600mcd; 100°; Front: flat
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 350...600mcd |
| LED colour | blue |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| Front | flat |
| LED diameter | 3mm |
| LED current | 20mA |