LED; 3mm; white neutral; 5000÷8500mcd; 30°; Front: convex
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-304WC2J-W5-3PD
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-304WC2J-W5-3PD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 3mm; white neutral; 5000÷8500mcd; 30°; Front: convex
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 5000...8500mcd |
| LED colour | white neutral |
| LED lens | transparent |
| Front | convex |
| LED diameter | 3mm |
| Chromatic coordinates | x: 0.33; y: 0.32 |
| Colour temperature | 5500K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LEDs' features | without flange |
| LED current | 20mA |