LED; rectangular; 6.22x3.68mm; with side wall; red; 25÷50mcd; 110°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-463VDS
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-463VDS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; rectangular; 6.22x3.68mm; with side wall; red; 25÷50mcd; 110°
| Mounting | THT |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Dimensions | 6.22x3.68mm |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 25...50mcd |
| LED colour | red |
| Wavelength | 6...4nm |
| LED lens | diffused, red |
| LED version | with side wall |
| Front | flat |
| Shape | rectangular |
| LED current | 20mA |