LED; 4.8mm; blue; 600÷1000mcd; 80°; Front: convex; 2.6÷3.6V; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-484BC1C-B4-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-484BC1C-B4-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 4.8mm; blue; 600÷1000mcd; 80°; Front: convex; 2.6÷3.6V; THT
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 600...1000mcd |
| LED colour | blue |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| Front | convex |
| LED diameter | 4.8mm |
| LED current | 20mA |