LED; 4.8mm; white cold; 1300÷2200mcd; 90°; Front: convex; 2.6÷3.6V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-484WC1F-W2-3P
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-484WC1F-W2-3P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 4.8mm; white cold; 1300÷2200mcd; 90°; Front: convex; 2.6÷3.6V
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 1300...2200mcd |
| LED colour | white cold |
| LED lens | transparent |
| Front | convex |
| LED diameter | 4.8mm |
| Chromatic coordinates | x: 0.28; y: 0.28 |
| Colour temperature | 11000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED current | 20mA |