LED; 5mm; blue; 460÷780mcd; 100°; Front: flat; without flange
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-504BC2Q-B4-2B
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LL-504BC2Q-B4-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 5mm; blue; 460÷780mcd; 100°; Front: flat; without flange
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 460...780mcd |
| LED colour | blue |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| Front | flat |
| LED diameter | 5mm |
| LEDs' features | without flange |
| LED current | 20mA |