LED; 5mm; green; 1300÷2900mcd; 100°; Front: flat
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-504PGC1E-G5-2B
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-504PGC1E-G5-2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 5mm; green; 1300÷2900mcd; 100°; Front: flat
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 1300...2900mcd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 5...5nm |
| LED lens | transparent |
| Front | flat |
| LED diameter | 5mm |
| LED current | 20mA |