LED; 5mm; green; 14000÷23000mcd; 45°; Front: convex
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL-504PGC2E-G5-2BE
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: LL-504PGC2E-G5-2BE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; 5mm; green; 14000÷23000mcd; 45°; Front: convex
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 14...23cd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 5...5nm |
| LED lens | transparent |
| Front | convex |
| LED diameter | 5mm |
| LED current | 20mA |