Tootekood: LL1X150-E-CC
Tootja: HELVAR
Tootja tootekood: LL1X150-E-CC
  • Output current
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Application
  • Body dimensions
  • Additional functions
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Electrical connection
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 150W; 257÷350VDC; 350mA; 254g
Output current 350...700mA
Supply voltage 176...280V DC, 198...264V AC
Power 150W
Operating temperature -25...50°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Application LED
Body dimensions 280x30x21mm
Additional functions adjustable output current level
Efficiency 96%