Power supply: switched-mode; LED; 150W; 257÷350VDC; 350mA; 254g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL1X150-E-CC
Tootja: HELVAR
Tootja tootekood: LL1X150-E-CC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 150W; 257÷350VDC; 350mA; 254g
| Output current | 350...700mA |
| Supply voltage | 176...280V DC, 198...264V AC |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -25...50°C |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 280x30x21mm |
| Additional functions | adjustable output current level |
| Efficiency | 96% |
| Number of outputs | 2 |
| Electrical connection | terminal block |