Diode: rectifying; SMD; 400V; 1A; Package: reel,tape; MELF; Ifsm: 30A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LL4004G-L0
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: LL4004G-L0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying; SMD; 400V; 1A; Package: reel,tape; MELF; Ifsm: 30A
| Mounting | SMD |
| Case | MELF |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. forward impulse current | 30A |
| Load current | 1A |
| Type of diode | rectifying |
| Capacitance | 15pF |